משקפי שמש בעלי מרשם והגנת UV

עבור רובנו, הגנה על העיניים מפני השמש הפך לנורמה מזמן, על אחת כמה וכמה מאז שמשקפי שמש הם אביזרים נפלאים כדי להדגיש את הסגנון האישי שלנו – והוא יכול לעשות הרבה יותר מאשר רק לספק הגנה UV. לדוגמה, הם יכולים לספק הגנה נגד בוהק, לשפר את הניגודיות ולטבול את העולם בצבעים חדשים. לפי משקפי השמש שבחרת, בתוספת עדשות מ optoVision אתה יכול בנוחות ליהנות מהשמש, בכל רמת גוון, בכל מקום ובכל מרשם בהתאמה אישית לעינייך.

משקפי שמש של optoVision ®: מגוונים כמו החיים שלך

בזמן סקי, גלישה, שיט או חתירה, נהיגה או כאשר אתה צריך לעתים קרובות את מיקומך בין פנים לחוץ – כל מצב שונה מציב אתגר נוסף למשקפי השמש.

האם אתה נוהג לעיתים? זוג משקפיים בגוונים מדורגים יכול מאוד להתאים לך. בעדשות אלו גוון העדשה כהה מלמעלה ומתבהר ככל שהמבט יורד לחלקה התחתון של העדשות. כך אתה יכול לראות את לוח המחוונים היטב, באותו זמן אתה לא מסונוור על ידי השמש כאשר מציץ על הכביש . בשלג ועל ידי הים משקפיים מקוטבים  (פולרויד) עם הגנה נוספת נגד בוהק מועילים על מנת להיות מסוגלים לראות את הסביבה בניגודיות גבוהה יותר. או אולי אתה צריך להסיר ולהרכיב את משקפי השמש שלך לסירוגין לעיתים קרובות? עדשות מתחלפות מאפשרות ראייה קלה יותר, כגון עדשות OptoVision® ColorMatic, אשר יכולות להתבהר או להתכהות בתוך שניות.

טוב לדעת: איזה צבע הוא הנכון?

משקפי השמש תומכים בך בצורה הטובה ביותר אם הגוון מותאם למקום השימוש ולמטרה המיועדת. בעיר או בעת נהיגה, משקפיים כהים מאוד יכול להיות מכשול, ואילו על ידי מים גוון בהיר חלש מדי.

המדריך הבא יאפשר לכם למצוא את רמת הגוון האידיאלית עבור משקפי השמש שלכם.

עומק גוון 0:

עדשות הם כהות עד 20%, ובכך מתאפשר מעבר של 80% מקרני אור השמש. אידיאלי עבור משקפיי היום יום שלך, אם העיניים שלך רגישות לשמש.

עומק גוון 1:

גוון בעוצמה של 20-57% מגן על העיניים גם בימים מעוננים.

עומק גוון 2:

משקפי שמש אידיאליים עבור קו הרוחב שלנו, עם גוון כהה בין 57% ל 82%.

עומק גוון 3:

עם גוון של .80-92% רק 8-18% של קרני האור השמש מגיעו לעיניים. ההגנה המושלמת לחגים, בין אם ב בסיסת הים או בהרים.

עומק גוון 4:

משקפי שמש אקסטרים עבור ספורט הרים בגובה רב. 92-97% מאור השמש מוגן, ולכן הם כהים מדי לשימוש יומיומי, במיוחד בעת נהיגה ברכב.