לראות את העולם עם עדשות חדשות

אתה צריך משקפי קריאה? האם אתה קצר או ארוך רואי? האם אתה צריך לתקן אסטיגמציה? ואז משקפי הראייה של אופטויג'ן יעזרו לכם לראות את העולם בבירור שוב ובעיניים נינוחות.

עדשות חד מוקדיות בעלות מרשם אחד על כל העדשה. עם זאת, מכיוון שהעיניים שלך, חיי היומיום שלך וגם דרישות המשקפיים שלך הם  ייחודיים לך, כך עדשות, OptoVision ® מותאמות במיוחד בשבילך. בנוסף, הן עדשות אידיאליות מרשם גבוה.

חליפה מחויטת לעיניים שלך

כאן הכל 'מותאם'. עדשות ה Orgalit® Premium מעוצבות בהתאמה אישית על מנת להתאים לעיניים בכל נקודה אחת של המשקפיים, הודות לטכנולוגיית הייצור החדישה. אפילו המסגרות שנבחרו משולבות בתכנון העדשה: עד היכן המרחק בין העין לבין העדשה? מה קמירות המסגרת ומה קמירות העדשות בשל כך? עם Orgalit ® Premium אתה יכול להיות בטוח שיש לך שדה ראיה מרחבי טוב יותר, וראיה ממש חדה עד לקצוות העדשות. פשוט טבעי כמו בלי משקפיים.

ומנקודת מבט אסתטית, הינן היפות והדקות ביותר – אפילו למרשם גבוה.

פנקו את עיניכם ​​- כל יום

האם העיניים שלך עייפות בלילה, למרות שיש לך משקפיים מותאמים?

עדשות ה Orgalit® Wellness lenses  שלנו יהיו בחירה טובה – עדשות שפועלות כעיסוי לעיניים.

במהלך היום, אנו כל הזמן מסתכלים על מסכי מחשב, סמארטפונים וטאבלטים המאמצים מאוד לעינינו, בדיוק כפי שזה יהיה אם תשתמשו באותו שריר בדיוק במשך שעות על גבי שעות.

מכיוון שעדשות העיניים שלנו מאבדות את הגמישות שלהן עם הגיל, זה הופך להיות יותר ויותר קשה עבור שריר העין להתאים את עצמו שעות על גבי שעות לסביבת העבודה הקרובה.

עדשות ה Orgalit® Wellness lenses   תומכות בעיניים שלך באזור העדשה התחתון עם חתך מיוחד המקל על הראיה מקרוב.

פתרון זה כל כך יעיל מכיוון שהעיניים שלך רגועות במהלך יום העבודה וגם בלילה. בדיוק כמו אחרי יום בספא.

העדשה הנכונה עבור הצרכים המדויקים שלך

אין זה משנה אילו עדשות optoVision® תבחר, אם תבחר בעדשות ה Orgalit® Premium, עדשות ה Orgalit® Wellness lenses  : OptoVision® מציעה לך את המגוון הרחב ביותר מכל יצרני המשקפיים, על מנת לייעל את העדשות שלך על פי הדרישות שלך.

אנטיריפלקס איכותי, עדשות מתכהות, או עדשות שמש בעלות רמת כהות גבוהה, הגנה מלאה מקרינת ה UV, עדשות אספריות אסטטיות אשר מבטיחות ראיה חדה ביותר, גם באזורי הפריפריה, ומראה טבעי להפליא, לא גדול יותר כאשר מדובר בהיפרופיה או קטן יותר כאשר הינך מיופ.

קבע עם האופטומטריסט שלך בדיקה להתאמת העדשה האידיאלית לעיניים שלך.

אילו עדשות יהיו מתאימות לי?

האיכות שתבחר תהיה תלויה בעיניים שלך ובצרכים האישיים שלך. למרות שכל עין היא אינדיווידואלית, העיניים גם דומות במובנים רבים. עבור רוב האנשים, מרחק העיניים (המרחק בין גשר האף למרכז כל אישון) הוא כ -32 מ"מ. יש גם מדידות אחרות אשר זהות עבור מרכיבי משקפיים רבים – אך עדיין, לא לכולם.

אם המידות שלך אינן סטנדרטיות ואתה  מעריך משקפיים המציעים ראייה מקסימלית תוך לקיחה בחשבון של הנתונים האישיים שלך, אז Premium היא הבחירה הראשונה שלך.

פנה לאופטומטריסט שלך לברור אילו עדשות מתאימות לך ביותר, במהלך התייעצות אישית.