משקפיים לסביבת העבודה המשרדית – פחות מאמץ לעיניים

האם אתה מכיר את ההרגשה הזאת? אחרי הליכה, רכיבה על אופניים או ריצה אתה מתמוטט מותש על הספה. העיניים שלנו מרגישות בדיוק אותו הדבר אחרי יום ארוך במשרד. שעות על גבי שעות של קריאה על המסך, לראות תחת אור מלאכותי והעברת  המבט בתדירות גבוהה בין מקלדת, מסמכים, מחשב ועמיתים הוא כמו מרתון יומי עבור העיניים שלנו. החדשות הטובות: אנחנו יכולים לתמוך בעיניים שלנו במקום העבודה שלנו ולהקל עליהן באופן ניכר, עם Indoor® Fit של  optoVision, עדשות שמתאימות את העיניים שלך ליום העבודה שלך.

ראייה רגועה יותר, לעבודה רגועה יותר

לעדשות המותאמות למקום העבודה יש ​​תכונה מיוחדת. בניגוד לעדשות מתקדמות, המכסות את כל תחומי הראייה, עדשות Indoor® Fit מתמקדות בראיה לקרוב ולשדה הראיה לביניים. בדרך זו הן מציעות שדה רחב יותר של ראייה ומעברים חלקים בין אזורים שונים, דבר העוזר מאוד לעיניים להתמקד. אתה יכול לקבל עדשות Indoor ® Fit מותאמות בדיוק למקום העבודה שלך, הרגלי הקריאה שלך או התחביב שלך: התאמה לישיבה וגובה שולחן העבודה וגם לגוף ולראש, כמו גם למרחק מהצג, המקלדת, ספר המתכון, ספר מוסיקה, ציור וכו … זה עושה לך טוב כאשר העיניים שלך רגועות במקום תחושת העייפות והאדמומיות. כך אתה יכול להתרכז ולבצע את מטלותיך עד הערב.

Indoor ® Fit book: עדשות קריאה עם בונוס

טווח תקריב רחב במיוחד הוא אידיאלי עבור כל מי שקורא הרבה, בין אם הם קוראים תוכניות אדריכליות, ניירות בדיקה, ספרים, עיתונים או טבליות. היתרון על משקפי קריאה מסורתיים: עם Indoor book  ® אתה יכול להסתכל על המסך או להסתכל ישר כדי לנהל שיחה עם מי יושב מולך ללא צורך להסיר את המשקפיים ולהרכיבם שוב לעיתים תכופות.

Indoor® Fit PC: רגוע מול המסך

optoVision פיתחה את עדשות ה PC כך שהשטח העליון שבו אתה משתמש יכול לשמש לראיה ברורה של הבן אדם היושב מולך, שטח המחשב רחב במיוחד, ובכך העבודה על המחשב נוחה וללא צורך בתנוחות ראש וצוואר לא טבעיות או התזוזה מרובה של הראש לצדדים. משקפי המחשב מותאמים לחלוטין בפן הארגונומי ובכך נמנעים כאבי צוואר וכתף.

Indoor ® Fit room: חדר שלם בתצוגה אחת

עם Indoor ® Fit room במקום העבודה, אתה יכול בנוחות להסתכל על עמיתים שלך, לתקשר עם לקוחות ועדיין לעבור בין עבודה על המחשב שלך ודפדוף במסמכים. הסיבה לכך היא כי כאן שדה הראייה הוא מאוזן בין כמעט 40 ס"מ עד לעומק החדר של 3.50 מטרים.