עדשות מתקדמות לכל מרחק

בין אם מסתכלים על האוקיינוס ​​או על ההרים. במהלך שיחה עם השותף שלך, הלקוח או החברים שלך. בין אם אתה קורא בנוחות בעיתון או בטאבלט או רוכב בשביל מרגש על אופני הרים שלך. אל תעשה שום ויתורים בכל הנוגע לחזון שלך – בכל מצב.

עם עדשות מתקדמות של אופטיויזן ניתן לראות את העולם בכל מרחק בעיניים חדשות, ללא הרף, עם ראייה חדה מיידית ועם שדה ראייה נוח בין אם המבט לקרוב, במרחק בינוני או לרחוק. וכמובן, מתאים בדיוק לעיניים ולהרגלי הצפייה שלך.

אתה מרכיב עדשות מולטיפוקליות? אתה לא מרגיש!

אין פלא: עדשות מתקדמות מודרניות הופכות את עצמן לבלתי נראות כמעט, משום שהמעברים בין התבוננות בטאבלט עם ראייה חדה ומבט מרגיע לאופק נוחים וטבעיים ביותר – בניגוד למשקפיים דו-מוקדיים (ביפוקל), המשלבים "חלון" קטן לקרוב  ואזור מוארך למרחק. בסופו של דבר השינוי הזה לא מורגש כלל, כמעט שלא ניתן לראותו, כל עדשה היא למעשה יצירת מופת בטכנולוגיה גרמנית.

עדשות מתקדמות מאפשרות ראיה חדה ונוחה למרחק ולקריאה. יתר על כן, ניתן לראות בבירור את כל מרחקי הביניים. כמות עצומה של נתונים על העיניים שלך והרגלי הצפייה שלך צריכים להיחשב. כמה תמיכה יש לעיניך לצורך ראיית תקריב? מהי זווית המסגרת על פניי? באיזה מרחק אתם קוראים את העיתון? מהם הרגלי הצפייה שלך? כל זאת ושאלות נוספות יובהרו במהלך התייעצות אישית עם האופטומטריסט שלך.

לא כל העדשות המתקדמות זהות

ככל שמדידות נוספות משולבות בעדשה מתקדמת כמו I'Vision® או O'Design®, כך ההתאמה טובה יותר. בשביל התאמה ונוחות מיידית, נדרשת כמות עצומה של ידע וטכנולוגיה. זו הסיבה OptoVision ® מייצרת את העדשות המתקדמות שלה בגרמניה או המפעלים מוסמכים שעברו בדיקות מחמירות. בשל כך, העדשות שלך עשויות במדויק עיניים שלך. וכך מושגת איכות הראייה האמיתית.

עדשות פרוגרסיביות – כמעט לכל דבר

חשוב לציין כי אתה יכול לקבל את עדשות optoVision ® בהתאמה אישית מדויקת לשימוש המועדף עליך: עבור נהיגה, עבור ספורט, עדשות המגנות מפני קרינה הפוגעת בעיניים, עדשות מתכהות בשמש או כהות תמידית.

בנוסף, אם אתה עובד באופן קבוע על המחשב, העדשות המשרדיות שלנו הן תוספת מושלמת: Indoor ® Fit עדשות המותאמות באופן אידיאלי לסביבת העבודה שלך ולכן מעניקות שדות ראיה רחבים במיוחד. היתרון בשבילך הוא שאתה יכול לשמור על תנוחות הראש והגוף הטבעיות שלך ובכך למנוע כאבי ראש או מתח שרירי בעבודה.

כל העדשות כוללות הגנה מלאה

כל העדשות המתקדמות של OptoVision בעלות ציפויים ברמה הגבוהה ביותר והגנה על העיניים מפני קרינת ה UV. משמעות הדבר היא הגנה מקסימלית עבור העדשות שלך, נוחות נוספת עבור העיניים שלך ושמירה על בריאותן.